Vishay/Siliconix SJM200BIA01
SJM200BIA01 picture photo
Mfg. Part Number
SJM200BIA01
Manufacturer
Product Category
Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
IC ANALOG SWITCH
Datasheet Download
SJM200BIA01.pdf
Availability of SJM200BIA01
QUANTITY
SJM200BIA01 Order Process
Ship out your order
Specifications of SJM200BIA01
Internal Part NumberEIS-SJM200BIA01
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SJM200BIA01
Related LinksSJM20, SJM200BIA01 Datasheet, Vishay/Siliconix Distributor
SJM200BIA01 Details Description
Related parts for SJM200BIA01
RES SMD 432 OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK BST PWM 16SOIC datasheet.pdf
TERM RING 22-16AWG #1/4 PIDG datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB6 PG16 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 1.74 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HDM 144 POS. POLAR/GUIDE datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf