C&K Components SK12D10G4ENSIK
SK12D10G4ENSIK picture photo
Mfg. Part Number
SK12D10G4ENSIK
Manufacturer
Product Category
Slide Switches
Brief Description
SWITCH SLIDE
Datasheet Download
SK12D10G4ENSIK.pdf
Availability of SK12D10G4ENSIK
QUANTITY
SK12D10G4ENSIK Order Process
Ship out your order
Specifications of SK12D10G4ENSIK
Internal Part NumberEIS-SK12D10G4ENSIK
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilySlide Switches
SeriesSK, COMAX
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SK12D10G4ENSIK
Related LinksSK12D10, SK12D10G4ENSIK Datasheet, C&K Components Distributor
SK12D10G4ENSIK Details Description
Related parts for SK12D10G4ENSIK
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
GRN FLUSH SPR-22MM METAL datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 20"L X 24"W datasheet.pdf
RES 105 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 111K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 10pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN MALE M12 datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf