Bivar, Inc. SLM2805BWD-LS
SLM2805BWD-LS picture photo
Mfg. Part Number
SLM2805BWD-LS
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LED ASSY 0.28" 5MM BLU DIFF WHT
Datasheet Download
SLM2805BWD-LS.pdf
Availability of SLM2805BWD-LS
QUANTITY
SLM2805BWD-LS Order Process
Ship out your order
Specifications of SLM2805BWD-LS
Internal Part NumberEIS-SLM2805BWD-LS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SLM2805BWD-LS
Related LinksSLM280, SLM2805BWD-LS Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
SLM2805BWD-LS Details Description
Related parts for SLM2805BWD-LS
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
SCREWDRIVER SET SLOTTED 7PC datasheet.pdf
CBL RIBN 18COND 0.050 MULTI 100' datasheet.pdf
IC 18BIT BUS EXCHANGE SW 48TSSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
1020-7W ANVIL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf
26500 10C 10#16 P RECP AN LC datasheet.pdf
PT FO 2.0MM OFNR XG LC SC YEL datasheet.pdf