Vishay Semiconductor/Diodes Division SM15T22CAHE3/57T
SM15T22CAHE3/57T picture photo
Mfg. Part Number
SM15T22CAHE3/57T
Brief Description
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC
Datasheet Download
SM15T22CAHE3/57T.pdf
Availability of SM15T22CAHE3/57T
QUANTITY
SM15T22CAHE3/57T Order Process
Ship out your order
Specifications of SM15T22CAHE3/57T
Internal Part NumberEIS-SM15T22CAHE3/57T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package850
Bidirectional Channels1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)18.8V
Voltage - Breakdown (Min)20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp30.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)49A
Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
Capacitance @ Frequency-
Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SM15T22CAHE3/57T
Related LinksSM15T22C, SM15T22CAHE3/57T Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
SM15T22CAHE3/57T Details Description
Related parts for SM15T22CAHE3/57T
IDC CABLE - MKC60K/MC60F/MPK60K datasheet.pdf
SWITCH SPDT 15A PNL ROLLR PLUNGR datasheet.pdf
CONN 5POS FEMALE STR PG13.5 DNET datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 53POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
END PANEL ALUMINUM BLACK 10/PACK datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES 75 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10POS SLD CUP datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 900MA 185 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf