Microsemi SoC SMAX-1152FG-ACTEL
SMAX-1152FG-ACTEL picture photo
Mfg. Part Number
SMAX-1152FG-ACTEL
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER MODULE 1152FBGA
Datasheet Download
SMAX-1152FG-ACTEL.pdf
Availability of SMAX-1152FG-ACTEL
QUANTITY
SMAX-1152FG-ACTEL Order Process
Ship out your order
Specifications of SMAX-1152FG-ACTEL
Internal Part NumberEIS-SMAX-1152FG-ACTEL
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeAdapter Socket
For Use With/Related ProductsMicrosemi FPGAs
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMAX-1152FG-ACTEL
Related LinksSMAX-115, SMAX-1152FG-ACTEL Datasheet, Microsemi SoC Distributor
SMAX-1152FG-ACTEL Details Description
Related parts for SMAX-1152FG-ACTEL
CAP MICA 10000PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 25.5K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf