Bivar, Inc. SMFLP5-9.9
SMFLP5-9.9 picture photo
Mfg. Part Number
SMFLP5-9.9
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 9.9"
Datasheet Download
SMFLP5-9.9.pdf
Availability of SMFLP5-9.9
QUANTITY
SMFLP5-9.9 Order Process
Ship out your order
Specifications of SMFLP5-9.9
Internal Part NumberEIS-SMFLP5-9.9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMFLP5-9.9
Related LinksSMFLP, SMFLP5-9.9 Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
SMFLP5-9.9 Details Description
Related parts for SMFLP5-9.9
CONN FFC VERT 31POS 1.25MM PCB datasheet.pdf
BOARD EVAL L6574 STD7NS20T4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES 45.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
ASSY SQ 21.6MM 13.5MM HT DIFF WH datasheet.pdf
CAP POLY 68UF 20% 20V SMD datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 10% 310VAC RAD datasheet.pdf