Vishay/Beyschlag SMM02070C3329FBP00
SMM02070C3329FBP00 picture photo
Mfg. Part Number
SMM02070C3329FBP00
Brief Description
RES SMD 33.2 OHM 1% 1W MELF
Datasheet Download
SMM02070C3329FBP00.pdf
Availability of SMM02070C3329FBP00
QUANTITY
SMM02070C3329FBP00 Order Process
Ship out your order
Specifications of SMM02070C3329FBP00
Internal Part NumberEIS-SMM02070C3329FBP00
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)33.2
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMM02070C3329FBP00
Related LinksSMM02070C, SMM02070C3329FBP00 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
SMM02070C3329FBP00 Details Description
Related parts for SMM02070C3329FBP00
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeB 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
VARISTOR 50V 250A DISC 7MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES SMD 464K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 3PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
FFC PUNCH datasheet.pdf
CONN DC-18GHZ TERM M 3.5MM datasheet.pdf
CAP 68 UF 20% 16 V datasheet.pdf