Laird Technologies IAS SP6-230RSMAM-RSMAF
SP6-230RSMAM-RSMAF picture photo
Mfg. Part Number
SP6-230RSMAM-RSMAF
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
SURGE PROT 230V 6GHZ RSMAA-RSMAF
Datasheet Download
SP6-230RSMAM-RSMAF.pdf
Availability of SP6-230RSMAM-RSMAF
QUANTITY
SP6-230RSMAM-RSMAF Order Process
Ship out your order
Specifications of SP6-230RSMAM-RSMAF
Internal Part NumberEIS-SP6-230RSMAM-RSMAF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SP6-230RSMAM-RSMAF
Related LinksSP6-230RS, SP6-230RSMAM-RSMAF Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
SP6-230RSMAM-RSMAF Details Description
Related parts for SP6-230RSMAM-RSMAF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
RES 33 OHM 20W 1% TO220 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 2500' datasheet.pdf
CSTR,STR,NID datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CAP 37POS FOR FEMALE W/LANYARD datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1A 40V 4LPDIP datasheet.pdf