Littelfuse SPFI030.T
SPFI030.T picture photo
Mfg. Part Number
SPFI030.T
Manufacturer
Product Category
Electrical, Specialty Fuses
Brief Description
FUSE 1000VDC 30 AMP INLINE MIDG
Datasheet Download
SPFI030.T.pdf
Availability of SPFI030.T
QUANTITY
SPFI030.T Order Process
Ship out your order
Specifications of SPFI030.T
Internal Part NumberEIS-SPFI030.T
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Circuit Protection
FamilyElectrical, Specialty Fuses
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SPFI030.T
Related LinksSPFI, SPFI030.T Datasheet, Littelfuse Distributor
SPFI030.T Details Description
Related parts for SPFI030.T
IC ADC 8BIT W/16CH MUX 40-DIP datasheet.pdf
RES SMD 24.9KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CARDEDGE 20POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 30POS 0.156 datasheet.pdf
CAP MICA 1PF 0.5PF 1KV 1210 datasheet.pdf
CABINET STEEL 16.7X72.1X72.1 GRY datasheet.pdf
SGE-225-4-0280 00550M SFTY EDGE datasheet.pdf
CB BTS BRS10A 6 ASY datasheet.pdf
CAP POLYMER 470UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf