Eaton (formerly Cooper Bussmann) SPOD150STR
SPOD150STR picture photo
Mfg. Part Number
SPOD150STR
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SPOD FINAL ASSEMBLY
Datasheet Download
SPOD150STR.pdf
Availability of SPOD150STR
QUANTITY
SPOD150STR Order Process
Ship out your order
Specifications of SPOD150STR
Internal Part NumberEIS-SPOD150STR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SPOD150STR
Related LinksSPOD1, SPOD150STR Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
SPOD150STR Details Description
Related parts for SPOD150STR
CONN RECEPT 15POS MALE CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 2.37M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 0.33 OHM 2% 1/3W 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf
CONN N PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 16TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC datasheet.pdf
LACING TAPE BLACK 500YDS datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf