Bel Fuse Inc. SQM48T20010-PCCP
SQM48T20010-PCCP picture photo
Mfg. Part Number
SQM48T20010-PCCP
Brief Description
DC/DC EIGHTH BRICK
Datasheet Download
SQM48T20010-PCCP.pdf
Availability of SQM48T20010-PCCP
QUANTITY
SQM48T20010-PCCP Order Process
Ship out your order
Specifications of SQM48T20010-PCCP
Internal Part NumberEIS-SQM48T20010-PCCP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Power Supplies - Board Mount
FamilyDC DC Converters
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SQM48T20010-PCCP
Related LinksSQM48T20, SQM48T20010-PCCP Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
SQM48T20010-PCCP Details Description
Related parts for SQM48T20010-PCCP
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
25MM HS ASSY ULTEM datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 150MA 1.82 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf