Bel Fuse Inc. SQM48T25010-PEC0
SQM48T25010-PEC0 picture photo
Mfg. Part Number
SQM48T25010-PEC0
Brief Description
DC/DC EIGHTH BRICK
Datasheet Download
SQM48T25010-PEC0.pdf
Availability of SQM48T25010-PEC0
QUANTITY
SQM48T25010-PEC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of SQM48T25010-PEC0
Internal Part NumberEIS-SQM48T25010-PEC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Power Supplies - Board Mount
FamilyDC DC Converters
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SQM48T25010-PEC0
Related LinksSQM48T25, SQM48T25010-PEC0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
SQM48T25010-PEC0 Details Description
Related parts for SQM48T25010-PEC0
CABLE 20COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.3A 8MSOP datasheet.pdf
ESD HANDLER 14X8-1/8X2-3/4 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V Z5U 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 21POS SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
Connector Header 66 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 80V 5A TO220 datasheet.pdf
ADJ(DJ) RELAY (FLUX, 1B, SINGLE- datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 40TQFN datasheet.pdf