Sullins Connector Solutions SWH201-NULN-S14-UU-WH
SWH201-NULN-S14-UU-WH picture photo
Mfg. Part Number
SWH201-NULN-S14-UU-WH
Brief Description
CONN RECEPT 2MM 14POS
Datasheet Download
SWH201-NULN-S14-UU-WH.pdf
Availability of SWH201-NULN-S14-UU-WH
QUANTITY
SWH201-NULN-S14-UU-WH Order Process
Ship out your order
Specifications of SWH201-NULN-S14-UU-WH
Internal Part NumberEIS-SWH201-NULN-S14-UU-WH
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions14
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SWH201-NULN-S14-UU-WH
Related LinksSWH201-NUL, SWH201-NULN-S14-UU-WH Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SWH201-NULN-S14-UU-WH Details Description
Related parts for SWH201-NULN-S14-UU-WH
TRANS NPN 80V 1A SOT-428 datasheet.pdf
CONN RECT TONG 16-14AWG #6 TIN datasheet.pdf
IC CTRLR PWM PROG OVP HV 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 76 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO13 datasheet.pdf
MICROPROCESSOR LOGIC TRAINIER datasheet.pdf
CAP CER 22PF 440VAC U2J RADIAL datasheet.pdf
SCHIEBEKEIL WEDGE datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 5% 250VDC datasheet.pdf