Semtech SX1232-32SKA915
SX1232-32SKA915 picture photo
Mfg. Part Number
SX1232-32SKA915
Brief Description
KIT EVALUATION SX1232 915MHZ
Datasheet Download
SX1232-32SKA915.pdf
Availability of SX1232-32SKA915
QUANTITY
SX1232-32SKA915 Order Process
Ship out your order
Specifications of SX1232-32SKA915
Internal Part NumberEIS-SX1232-32SKA915
Series-
TypeTransceiver
Frequency915MHz
For Use With/Related ProductsSX1232
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SX1232-32SKA915
Related LinksSX1232-, SX1232-32SKA915 Datasheet, Semtech Distributor
SX1232-32SKA915 Details Description
Related parts for SX1232-32SKA915
SOLDER RA FLUX 18AWG 63/37 1LB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.437" (11.10mm) datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 79POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES 55.6K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONTACT PROBE 1.0MM PITCH datasheet.pdf