Littelfuse T2200.0030
T2200.0030 picture photo
Mfg. Part Number
T2200.0030
Manufacturer
Product Category
Protection Relays & Systems
Brief Description
OVERCURRENT RELAY
Datasheet Download
T2200.0030.pdf
Availability of T2200.0030
QUANTITY
T2200.0030 Order Process
Ship out your order
Specifications of T2200.0030
Internal Part NumberEIS-T2200.0030
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyProtection Relays & Systems
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T2200.0030
Related LinksT2200, T2200.0030 Datasheet, Littelfuse Distributor
T2200.0030 Details Description
Related parts for T2200.0030
FIXED IND 180UH 260MA 2.77 OHM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 4A 6UDFN datasheet.pdf
CAP CER 7.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf