HellermannTyton T3D05000M4
T3D05000M4 picture photo
Mfg. Part Number
T3D05000M4
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
T CLAMP-T3 SERIES .375''
Datasheet Download
T3D05000M4.pdf
Availability of T3D05000M4
QUANTITY
T3D05000M4 Order Process
Ship out your order
Specifications of T3D05000M4
Internal Part NumberEIS-T3D05000M4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
SeriesT3
TypeP-Clamp
Opening Size0.500" Dia (12.70mm)
Mounting TypeScrew
MaterialNylon
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T3D05000M4
Related LinksT3D05, T3D05000M4 Datasheet, HellermannTyton Distributor
T3D05000M4 Details Description
Related parts for T3D05000M4
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 277MA 1.56 OHM TH datasheet.pdf
IC COMP R-R 1.8V HS SC70-5 datasheet.pdf
IC AMP LOW NOISE SC70-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 22.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
NTC 5000 OHMS 10% 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
SPARE RECEIVER datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf