TE Connectivity Raychem Cable Protection T42-100FR/NM-CS8547
T42-100FR/NM-CS8547 picture photo
Mfg. Part Number
T42-100FR/NM-CS8547
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
HEAT SHRINK TUBING
Datasheet Download
T42-100FR/NM-CS8547.pdf
Availability of T42-100FR/NM-CS8547
QUANTITY
T42-100FR/NM-CS8547 Order Process
Ship out your order
Specifications of T42-100FR/NM-CS8547
Internal Part NumberEIS-T42-100FR/NM-CS8547
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T42-100FR/NM-CS8547
T42-100FR/NM-CS8547 Details Description
Related parts for T42-100FR/NM-CS8547
CONN PLUG 2POS W/SOCKET SOLDER datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7.62MM 22POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
ROUND SPACER #6 PVC 22MM datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 1W DO204AL datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE SOP-6L5 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES 109K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf