Panduit T45BEI8-A
T45BEI8-A picture photo
Mfg. Part Number
T45BEI8-A
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
BASE PWR DATA RACEWAY ADH 8' IVY
Datasheet Download
T45BEI8-A.pdf
Availability of T45BEI8-A
QUANTITY
T45BEI8-A Order Process
Ship out your order
Specifications of T45BEI8-A
Internal Part NumberEIS-T45BEI8-A
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
SeriesPan-Way® T45
Wire Duct TypeSolid (Raceway), Base
Height1.250" (31.7mm)
Length8.00' (2.44m)
Width2.38" (60.4mm)
Mounting TypeAdhesive
Features-
MaterialPVC
ColorIvory
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T45BEI8-A
Related LinksT45B, T45BEI8-A Datasheet, Panduit Distributor
T45BEI8-A Details Description
Related parts for T45BEI8-A
RES SMD 2.1K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% RADIAL datasheet.pdf
CARD RACK KIT 5UX19X12 PLASTIC datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.1% 1/2W MELF datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
BOARD DEMO 16BIT 80MSPS LTC2216 datasheet.pdf
FIXED IND 91NH 80MA 4.5 OHM SMD datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NO RLLR LVR datasheet.pdf