| Internal Part Number | EIS-T5D087510H4 | |
| Standard Package | 500 | |
| Category | Cables, Wires - Management | |
| Family | Clamps and Clips | |
| Series | T5 | |
| Type | P-Clamp | |
| Opening Size | 0.875" Dia (22.22mm) | |
| Mounting Type | Screw | |
| Material | Nylon | |
| Color | White | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | T5D087510H4 | |
| Related Links | T5D08, T5D087510H4 Datasheet, HellermannTyton Distributor | |
 | 182L12 | XFRMR TOROIDAL 50VA CHAS MOUNT | datasheet.pdf | |
 | 242149 | CONN ADAPT TNC PLUG TO BNC JACK | datasheet.pdf | |
 | 1641R-394K | FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH | datasheet.pdf | |