t-Global Technology T62-1-110-80-0.16
T62-1-110-80-0.16 picture photo
Mfg. Part Number
T62-1-110-80-0.16
Brief Description
T62-1 110X80X0.16MM W/ADH
Datasheet Download
T62-1-110-80-0.16.pdf
Availability of T62-1-110-80-0.16
QUANTITY
T62-1-110-80-0.16 Order Process
Ship out your order
Specifications of T62-1-110-80-0.16
Internal Part NumberEIS-T62-1-110-80-0.16
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline80.00mm x 110.00mm
Thickness0.0063" (0.160mm)
MaterialGraphite
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity15 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T62-1-110-80-0.16
Related LinksT62-1-11, T62-1-110-80-0.16 Datasheet, t-Global Technology Distributor
T62-1-110-80-0.16 Details Description
Related parts for T62-1-110-80-0.16
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 10% 300VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1210 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 150V 0606 datasheet.pdf
CABLE SMA QC PLUG-SMA PLUG 24" datasheet.pdf
CAP CER 30PF 16V NP0 0402 datasheet.pdf
CVRPLTE GFCI CUTOUTS FLIPLIDS datasheet.pdf
FEMALE CABLE CONNECTOR 7WAY datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA 3.0, Super Speed 9 Position Panel Mount, Bulkhead datasheet.pdf