t-Global Technology T62-1-15-15-0.16
T62-1-15-15-0.16 picture photo
Mfg. Part Number
T62-1-15-15-0.16
Brief Description
T62-1 15X15X0.16MM
Datasheet Download
T62-1-15-15-0.16.pdf
Availability of T62-1-15-15-0.16
QUANTITY
T62-1-15-15-0.16 Order Process
Ship out your order
Specifications of T62-1-15-15-0.16
Internal Part NumberEIS-T62-1-15-15-0.16
UsageSheet
ShapeSquare
Outline15.00mm x 15.00mm
Thickness0.0063" (0.160mm)
MaterialGraphite
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity15 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T62-1-15-15-0.16
Related LinksT62-1-15, T62-1-15-15-0.16 Datasheet, t-Global Technology Distributor
T62-1-15-15-0.16 Details Description
Related parts for T62-1-15-15-0.16
IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SYNC 4BIT BINARY COUNT 16SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC PHASE-LOCK LOOP MCPWR 16TSSOP datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED datasheet.pdf
LED CBI 4X1 RECT X,X,GRN,RED datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS TIN SMD datasheet.pdf
12 WAY SIL HORIZ SMT PIN HDR datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf