t-Global Technology T69-225-225-0.017-1A
T69-225-225-0.017-1A picture photo
Mfg. Part Number
T69-225-225-0.017-1A
Brief Description
GRAPHITE 225X225X0.017MM W/ADH
Datasheet Download
T69-225-225-0.017-1A.pdf
Availability of T69-225-225-0.017-1A
QUANTITY
T69-225-225-0.017-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of T69-225-225-0.017-1A
Internal Part NumberEIS-T69-225-225-0.017-1A
ShapeSquare
Outline225.00mm x 225.00mm
Thickness0.0007" (0.017mm)
MaterialGraphite
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1600 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T69-225-225-0.017-1A
Related LinksT69-225-22, T69-225-225-0.017-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
T69-225-225-0.017-1A Details Description
Related parts for T69-225-225-0.017-1A
MOSFET P-CH 30V 11A 8-SOIC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
Connector Receptacle 68 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS 7/16 4-20MA datasheet.pdf
AMPLIFIER datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4SKT CRIMP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
RES 1.52K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN 21POS FML PC PNL DIN41617 datasheet.pdf