t-Global Technology T69-225-225-0.040-1A
T69-225-225-0.040-1A picture photo
Mfg. Part Number
T69-225-225-0.040-1A
Brief Description
GRAPHITE 225X225X0.040MM W/ADH
Datasheet Download
T69-225-225-0.040-1A.pdf
Availability of T69-225-225-0.040-1A
QUANTITY
T69-225-225-0.040-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of T69-225-225-0.040-1A
Internal Part NumberEIS-T69-225-225-0.040-1A
ShapeSquare
Outline225.00mm x 225.00mm
Thickness0.0016" (0.040mm)
MaterialGraphite
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1600 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T69-225-225-0.040-1A
Related LinksT69-225-22, T69-225-225-0.040-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
T69-225-225-0.040-1A Details Description
Related parts for T69-225-225-0.040-1A
CAP PUSHBUTTON ROUND RED/WHITE datasheet.pdf
CAP CER 220PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB 200-SODIMM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
5 SIL VERT HDR datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 BRASS 80MM datasheet.pdf
IC PWR FAULT MON QUAD 16JDIP datasheet.pdf
508 TB RISING CLAMP 180D datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 2M OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf