Vishay/Sprague T86D226M025EBSL
T86D226M025EBSL picture photo
Mfg. Part Number
T86D226M025EBSL
Brief Description
CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Datasheet Download
T86D226M025EBSL.pdf
Availability of T86D226M025EBSL
QUANTITY
T86D226M025EBSL Order Process
Ship out your order
Specifications of T86D226M025EBSL
Internal Part NumberEIS-T86D226M025EBSL
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance22µF
Tolerance±20%
Voltage - Rated25V
ESR (Equivalent Series Resistance)350 mOhm
TypeMolded
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2917 (7343 Metric)
Size / Dimension0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)0.122" (3.10mm)
Lead Spacing-
Manufacturer Size CodeD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T86D226M025EBSL
Related LinksT86D226, T86D226M025EBSL Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
T86D226M025EBSL Details Description
Related parts for T86D226M025EBSL
CONN EDGECARD 120PS .100 EYELET datasheet.pdf
LAMP PACKAGE 83861 24VAC datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 22MM datasheet.pdf
CONN PLUG REAR 240POS 5ROW datasheet.pdf
SENSOR PRES 4PSI GAUG 3.3V DIP datasheet.pdf
RES SMD 82.5 OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
SPEAKUP SPEECH RECOGNITION BOARD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 770MA 204 MOHM datasheet.pdf
IC MPU 32BIT I.MX6 800MHZ 400BGA datasheet.pdf
220UF 25V 12,9X32,0MM 125C 20000 datasheet.pdf