TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9AN1L22-24
T9AN1L22-24 picture photo
Mfg. Part Number
T9AN1L22-24
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
RELAY GEN PURP
Datasheet Download
T9AN1L22-24.pdf
Availability of T9AN1L22-24
QUANTITY
T9AN1L22-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of T9AN1L22-24
Internal Part NumberEIS-T9AN1L22-24
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T9AN1L22-24
Related LinksT9AN1, T9AN1L22-24 Datasheet, TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Distributor
T9AN1L22-24 Details Description
Related parts for T9AN1L22-24
RES ARRAY 3 RES 8.2K OHM 6SIP datasheet.pdf
CLAMP TIE STD #10SCR WR BK 7.9" datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
SWITCH PIN PLUNGER SPDT 7A datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 2.54MM SMD datasheet.pdf
762 TB PLG PLUG 180 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Surface Mount, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS 1MM datasheet.pdf