Schurter TA45-ABDBH100C0
TA45-ABDBH100C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABDBH100C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABDBH100C0.pdf
Availability of TA45-ABDBH100C0
QUANTITY
TA45-ABDBH100C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABDBH100C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABDBH100C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABDBH100C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABDBH100C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABDBH100C0 Details Description
Related parts for TA45-ABDBH100C0
IC FLASH 512KBIT 90NS 32TSOP datasheet.pdf
PANEL INTERNAL 14.3" X 18.2" datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC RS232 LINE DVR/RCVR 20-SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 42V datasheet.pdf
CAP MICA 130PF 5% 100V 1210 datasheet.pdf
SLDSW 6A .110 NONE datasheet.pdf
SENSOR REG 6-24V ANALOG OUTPUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 160MA 2.83 OHM datasheet.pdf