Schurter TA45-ABDWFJ10C0
TA45-ABDWFJ10C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABDWFJ10C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 1A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABDWFJ10C0.pdf
Availability of TA45-ABDWFJ10C0
QUANTITY
TA45-ABDWFJ10C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABDWFJ10C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABDWFJ10C0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating1A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABDWFJ10C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABDWFJ10C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABDWFJ10C0 Details Description
Related parts for TA45-ABDWFJ10C0
CONN HEADER 10POS 3MM R/A GOLD datasheet.pdf
RELAY REED SPST 1A 24V datasheet.pdf
CARDEDGE 36POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-DIP datasheet.pdf
HVIC 600V 2A 16-SOP datasheet.pdf
KIT FOR PRM112 datasheet.pdf
XCEDE HD LEFT 4PVH 8 COL WK datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#6 datasheet.pdf
NETCONTROLLER CONSOLE KVM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CTV 26C 26#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN datasheet.pdf