Schurter TA45-ABTWR100C0
TA45-ABTWR100C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABTWR100C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABTWR100C0.pdf
Availability of TA45-ABTWR100C0
QUANTITY
TA45-ABTWR100C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABTWR100C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABTWR100C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABTWR100C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABTWR100C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABTWR100C0 Details Description
Related parts for TA45-ABTWR100C0
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN ADAPT BNC JACK TO SMA JACK datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 92KB FLASH 113BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 13.3VC SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf
MICRO 25C P 120" WHT FLOAT datasheet.pdf