Amphenol Pcd TBH120530
TBH120530 picture photo
Mfg. Part Number
TBH120530
Manufacturer
Product Category
Terminal Junction Systems
Brief Description
MCDONNEL DOUGLAS MODULE
Datasheet Download
TBH120530.pdf
Availability of TBH120530
QUANTITY
TBH120530 Order Process
Ship out your order
Specifications of TBH120530
Internal Part NumberEIS-TBH120530
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Junction Systems
Series-
Type-
Contact Size-
Module Capacity-
Size / Dimension-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TBH120530
Related LinksTBH1, TBH120530 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
TBH120530 Details Description
Related parts for TBH120530
RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 330 OHM 1% 12.5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 8" 1MM 34POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
SNAP LATCH PLUNGER BLACK datasheet.pdf
HD RA SMT datasheet.pdf
OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf