Bourns Inc. TBU-KE050-300-WH
TBU-KE050-300-WH picture photo
Mfg. Part Number
TBU-KE050-300-WH
Brief Description
SURGE SUPP TBU 300MA 500V SMD
Datasheet Download
TBU-KE050-300-WH.pdf
Availability of TBU-KE050-300-WH
QUANTITY
TBU-KE050-300-WH Order Process
Ship out your order
Specifications of TBU-KE050-300-WH
Internal Part NumberEIS-TBU-KE050-300-WH
PackagingTape & Reel (TR)
Voltage - Working250V
Voltage - Clamping500V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TBU-KE050-300-WH
Related LinksTBU-KE05, TBU-KE050-300-WH Datasheet, Bourns Inc. Distributor
TBU-KE050-300-WH Details Description
Related parts for TBU-KE050-300-WH
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONTROL TEMP 100-240V PANEL MT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
LASER SENSOR 150MM PNP M12 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 180MA 2.8 OHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN PLUG FLEX 10POS FOR SKTS datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf