TDK Corporation TF2514VU-123Y2R0-01
TF2514VU-123Y2R0-01 picture photo
Mfg. Part Number
TF2514VU-123Y2R0-01
Brief Description
FILTER LINE 12MH 2A VERTICAL
Datasheet Download
TF2514VU-123Y2R0-01.pdf
Availability of TF2514VU-123Y2R0-01
QUANTITY
TF2514VU-123Y2R0-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of TF2514VU-123Y2R0-01
Internal Part NumberEIS-TF2514VU-123Y2R0-01
Number of Lines2
Inductance12mH
Current2A
DC Resistance (DCR)120 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-20°C ~ 120°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" Dia x 0.512" W (23.00mm x 13.00mm)
Height (Max)-
Package / CaseVertical, 4 PC Pin
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TF2514VU-123Y2R0-01
Related LinksTF2514VU-, TF2514VU-123Y2R0-01 Datasheet, TDK Corporation Distributor
TF2514VU-123Y2R0-01 Details Description
Related parts for TF2514VU-123Y2R0-01
CABLE IEEE1394FIREWIRE 9POS 10' datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 2.7 OHM 5% AXL datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.6 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 20 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf