t-Global Technology TG2030-100-100-5.0-0
TG2030-100-100-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-100-100-5.0-0
Brief Description
TG2030 SHEET 100X100X5MM
Datasheet Download
TG2030-100-100-5.0-0.pdf
Availability of TG2030-100-100-5.0-0
QUANTITY
TG2030-100-100-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-100-100-5.0-0
Internal Part NumberEIS-TG2030-100-100-5.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-100-100-5.0-0
Related LinksTG2030-100, TG2030-100-100-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-100-100-5.0-0 Details Description
Related parts for TG2030-100-100-5.0-0
MOSFET N-CH 80V 44A TO-220 datasheet.pdf
VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES 8.2K OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD datasheet.pdf
MODULE IRDA 1152KBPS 8SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 18POS 7.62MM datasheet.pdf
INDUCTIVE W/25 FT CABLE datasheet.pdf
RES 1.82M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
LIGHT BAR 570NM GRN 8.89X8.89MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf