t-Global Technology TG2030-24-21.01-1
TG2030-24-21.01-1 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-24-21.01-1
Brief Description
THERMAL PAD 24X21.01X1MM
Datasheet Download
TG2030-24-21.01-1.pdf
Availability of TG2030-24-21.01-1
QUANTITY
TG2030-24-21.01-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-24-21.01-1
Internal Part NumberEIS-TG2030-24-21.01-1
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline24.00mm x 21.01mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-24-21.01-1
Related LinksTG2030-2, TG2030-24-21.01-1 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-24-21.01-1 Details Description
Related parts for TG2030-24-21.01-1
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN TERM SIAMEZE 12-23AWG TAB datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
20+20 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
CONN SHELL LCEDI 30POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf
3 V/5 V, 16-Bit nanoDACTM D/A with 10 ppm/∑C Max On-Chip Reference in SOT-23 IC datasheet.pdf