t-Global Technology TG2030-300-300-2.0-0
TG2030-300-300-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-300-300-2.0-0
Brief Description
TG2030 SHEET 300X300X2MM
Datasheet Download
TG2030-300-300-2.0-0.pdf
Availability of TG2030-300-300-2.0-0
QUANTITY
TG2030-300-300-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-300-300-2.0-0
Internal Part NumberEIS-TG2030-300-300-2.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
UsageSheet
ShapeSquare
Outline300.00mm x 300.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-300-300-2.0-0
Related LinksTG2030-300, TG2030-300-300-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-300-300-2.0-0 Details Description
Related parts for TG2030-300-300-2.0-0
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 76.8K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 11VC 8SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 252K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf