t-Global Technology TG4040-320-320-1.0-0
TG4040-320-320-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG4040-320-320-1.0-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X1MM
Datasheet Download
TG4040-320-320-1.0-0.pdf
Availability of TG4040-320-320-1.0-0
QUANTITY
TG4040-320-320-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG4040-320-320-1.0-0
Internal Part NumberEIS-TG4040-320-320-1.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG4040-320-320-1.0-0
Related LinksTG4040-320, TG4040-320-320-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG4040-320-320-1.0-0 Details Description
Related parts for TG4040-320-320-1.0-0
IC REG CHARGE PUMP 5V 20MA 8MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN BACKSHELL 9P METAL 180DEG datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 44A TO-264 datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB datasheet.pdf
LED MOD INDUS STAR GREEN 107LM datasheet.pdf
.5 FPC VT ZIF TYPE-A 32 CONT datasheet.pdf
CELLULAR 4 BAND ANTENNA datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf