t-Global Technology TG4040-320-320-5.0-0
TG4040-320-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG4040-320-320-5.0-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X5MM
Datasheet Download
TG4040-320-320-5.0-0.pdf
Availability of TG4040-320-320-5.0-0
QUANTITY
TG4040-320-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG4040-320-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-TG4040-320-320-5.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG4040-320-320-5.0-0
Related LinksTG4040-320, TG4040-320-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG4040-320-320-5.0-0 Details Description
Related parts for TG4040-320-320-5.0-0
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 datasheet.pdf
LED CBI 5MM RED DIFFUSED datasheet.pdf
IC CLOCK CONDITIONER W/PLL 48LLP datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 14SKT SLD CUP datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM datasheet.pdf
500 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
CAP CER 1100PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
TERMINAL PLUG HORIZ 500MM 7C GRN datasheet.pdf