t-Global Technology TG6050-150-150-1.0-0
TG6050-150-150-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG6050-150-150-1.0-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 150X150X1MM
Datasheet Download
TG6050-150-150-1.0-0.pdf
Availability of TG6050-150-150-1.0-0
QUANTITY
TG6050-150-150-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG6050-150-150-1.0-0
Internal Part NumberEIS-TG6050-150-150-1.0-0
UsageSheet
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG6050-150-150-1.0-0
Related LinksTG6050-150, TG6050-150-150-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG6050-150-150-1.0-0 Details Description
Related parts for TG6050-150-150-1.0-0
IDC CABLE - HSR26H/AE26M/X datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
RES SMD 3.32K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 15W datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES 487K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.4 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PCMCIA 68POS 1.27MM RT SMD datasheet.pdf
Connector Header 36 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.3A datasheet.pdf