t-Global Technology TG6050-320-320-0.5-0
TG6050-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG6050-320-320-0.5-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
TG6050-320-320-0.5-0.pdf
Availability of TG6050-320-320-0.5-0
QUANTITY
TG6050-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG6050-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-TG6050-320-320-0.5-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG6050-320-320-0.5-0
Related LinksTG6050-320, TG6050-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG6050-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for TG6050-320-320-0.5-0
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
RES 33 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
POT 3 OHM 150W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
3" X 20 YDS datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
BCDH-500H-12 BK datasheet.pdf
CAP FILM 270NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf