Hirose Electric Co Ltd TJ50A-2022-A(67)
TJ50A-2022-A(67) picture photo
Mfg. Part Number
TJ50A-2022-A(67)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
TJ50A-2022-A(67).pdf
Availability of TJ50A-2022-A(67)
QUANTITY
TJ50A-2022-A(67) Order Process
Ship out your order
Specifications of TJ50A-2022-A(67)
Internal Part NumberEIS-TJ50A-2022-A(67)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesTJ50A
Accessory TypeCrimp Head Components
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TJ50A-2022-A(67)
Related LinksTJ50A-20, TJ50A-2022-A(67) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
TJ50A-2022-A(67) Details Description
Related parts for TJ50A-2022-A(67)
SENSOR AIR FLOW TYPE 0-2LTR METL datasheet.pdf
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC NVSRAM 256KBIT 100NS 34PCM datasheet.pdf
IC REG BST 3.3V 1.2A SYNC 10SON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 3A 125V datasheet.pdf
FERRITE CORE P M33 datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT 5POS SKT B CODE datasheet.pdf