Taiyo Yuden TLF14CB3930R3
TLF14CB3930R3 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CB3930R3
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 39000UH
Datasheet Download
TLF14CB3930R3.pdf
Availability of TLF14CB3930R3
QUANTITY
TLF14CB3930R3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CB3930R3
Internal Part NumberEIS-TLF14CB3930R3
Number of Lines2
Inductance39mH
Current300mA
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.867" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Height (Max)0.906" (23.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CB3930R3
Related LinksTLF14C, TLF14CB3930R3 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CB3930R3 Details Description
Related parts for TLF14CB3930R3
CONN EDGECARD 10POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
IC BUFF HEX NON-INVERT 16SOEIAJ datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
FIXED IND 51NH 250MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 50V 20% 2312 datasheet.pdf
CONN 9POS 3 WAY BACKSHELL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.25A SOT23A-3 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 12POS 1.00MM R/A datasheet.pdf