Taiyo Yuden TLF14CB6820R8
TLF14CB6820R8 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CB6820R8
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 6800UH
Datasheet Download
TLF14CB6820R8.pdf
Availability of TLF14CB6820R8
QUANTITY
TLF14CB6820R8 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CB6820R8
Internal Part NumberEIS-TLF14CB6820R8
Number of Lines2
Inductance6.8mH
Current800mA
DC Resistance (DCR)600 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.867" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Height (Max)0.906" (23.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CB6820R8
Related LinksTLF14C, TLF14CB6820R8 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CB6820R8 Details Description
Related parts for TLF14CB6820R8
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 4SLOT 5POS datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 10V X6S 0201 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 12VC SOT563 datasheet.pdf
PK51 1 YEAR TERM LC datasheet.pdf
CAP FILM 0.0047 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf