Taiyo Yuden TLF14CBH3930R3
TLF14CBH3930R3 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH3930R3
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 39000UH
Datasheet Download
TLF14CBH3930R3.pdf
Availability of TLF14CBH3930R3
QUANTITY
TLF14CBH3930R3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH3930R3
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH3930R3
Number of Lines2
Inductance39mH
Current300mA
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH3930R3
Related LinksTLF14CB, TLF14CBH3930R3 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH3930R3 Details Description
Related parts for TLF14CBH3930R3
CAP CER 56PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR OD 4.39V SOT143 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS MALE IN-LINE #20 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.15A 14DFN datasheet.pdf
BOX PLSTC AMD/CL 5.62"L X 3.25"W datasheet.pdf
CAP CER 2400PF 50V U2J 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf