Taiyo Yuden TLF24HBH1223R0K1
TLF24HBH1223R0K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF24HBH1223R0K1
Brief Description
COMMON MODE CHOKE COIL 1.2MH BOX
Datasheet Download
TLF24HBH1223R0K1.pdf
Availability of TLF24HBH1223R0K1
QUANTITY
TLF24HBH1223R0K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF24HBH1223R0K1
Internal Part NumberEIS-TLF24HBH1223R0K1
Number of Lines2
Inductance1.2mH
Current3A
DC Resistance (DCR)45 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension25mm x 25mm
Height (Max)21mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF24HBH1223R0K1
Related LinksTLF24HBH, TLF24HBH1223R0K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF24HBH1223R0K1 Details Description
Related parts for TLF24HBH1223R0K1
RES SMD 43K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
CGRID SMT BKWY HDR 30 SAU 50POS datasheet.pdf
RES 4.22 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 1.37 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BARRIER STRIP 8CIRC .562 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN datasheet.pdf