Xilinx XCR3256AL-10TQG144C
XCR3256AL-10TQG144C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3256AL-10TQG144C
Brief Description
XILINX IC XCR3256AL-10TQG144C Available
Datasheet Download
XCR3256AL-10TQG144C.pdf
Availability of XCR3256AL-10TQG144C
QUANTITY
XCR3256AL-10TQG144C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3256AL-10TQG144C
Internal Part NumberEIS-XCR3256AL-10TQG144C
Delivery TimeIn stock, ship XCR3256AL-10TQG144CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXCR3256AL-
Number of CLBs-
Package CodeTQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR3256AL-10TQG144C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3256AL-10TQG144C
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXCR3256AL, XCR3256AL-10TQG144C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3256AL-10TQG144C Details Description
Related parts for XCR3256AL-10TQG144C
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 4A 8TSSOP datasheet.pdf
VARISTOR 900V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
IC USB3 TO SATA-II BRDGE 64HTQFP datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Surface Mount, Right Angle Solder datasheet.pdf
TRIAC 800V 8A 10MA TO-220AB datasheet.pdf
RES SMD 2.61K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 5.5A SOT223 datasheet.pdf