Cinch Connectivity Solutions TRM-2050-MM-BNC-10
TRM-2050-MM-BNC-10 picture photo
Mfg. Part Number
TRM-2050-MM-BNC-10
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Terminators
Brief Description
CONN DC-500GHZ TERM M/M BNC
Datasheet Download
TRM-2050-MM-BNC-10.pdf
Availability of TRM-2050-MM-BNC-10
QUANTITY
TRM-2050-MM-BNC-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of TRM-2050-MM-BNC-10
Internal Part NumberEIS-TRM-2050-MM-BNC-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Terminators
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TRM-2050-MM-BNC-10
Related LinksTRM-2050-, TRM-2050-MM-BNC-10 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
TRM-2050-MM-BNC-10 Details Description
Related parts for TRM-2050-MM-BNC-10
IC REG LDO -12V 0.1A TO92 datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.018DIA GOLD datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 40MA 250VAC RAD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 24POS GOLD SMD datasheet.pdf
HEATSHK 2.36MM ID 50MM PRESCORE datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 195MA 1.24 OHM datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 6.5VOUT 25W datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 5% 3W 2512 datasheet.pdf
TV 3C 3#20 SKT PLUG datasheet.pdf
9100UF 100V 76X117 85C ST datasheet.pdf