FFF TS02A10A00J0G
TS02A10A00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS02A10A00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB PLU PLU HOOK/E
Datasheet Download
TS02A10A00J0G.pdf
Availability of TS02A10A00J0G
QUANTITY
TS02A10A00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS02A10A00J0G
Internal Part NumberEIS-TS02A10A00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS02A10A00J0G
Related LinksTS02A1, TS02A10A00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS02A10A00J0G Details Description
Related parts for TS02A10A00J0G
IC REG LDO 2.9V 0.15A 5USMD datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 22 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 53VWM 85VC SMBJ datasheet.pdf
RES 316K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
5V 3V PC CARD PWR SW 8SOP datasheet.pdf
SENSOR DISTRIBUTOR datasheet.pdf
Connector Socket 33 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
350 TB RIS CLA 55D SOL datasheet.pdf
OSC MEMS 33.33MHZ CMOS SMD datasheet.pdf