FFF TS06315A00J0G
TS06315A00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS06315A00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLU PLU HOOK/E
Datasheet Download
TS06315A00J0G.pdf
Availability of TS06315A00J0G
QUANTITY
TS06315A00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS06315A00J0G
Internal Part NumberEIS-TS06315A00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package200
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS06315A00J0G
Related LinksTS0631, TS06315A00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS06315A00J0G Details Description
Related parts for TS06315A00J0G
LED 7SEG .39" SGL 565NM GRN CC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 28VOUT 100W datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 6.3V JB 0805 datasheet.pdf
RES 3.15 OHM 0.3W 1% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
TRANSFORMER 10K:125 0.0MADC datasheet.pdf
DSUB 25 F PCB R/A NMB GOLD datasheet.pdf
GT 9C 4#4 5#16 SKT PLUG datasheet.pdf
100 mA, Low Quiescent Current, CMOS Linear Regulator IC datasheet.pdf