FFF TS09A10C00J0G
TS09A10C00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS09A10C00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB PLU PLU WF HOOK/E
Datasheet Download
TS09A10C00J0G.pdf
Availability of TS09A10C00J0G
QUANTITY
TS09A10C00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS09A10C00J0G
Internal Part NumberEIS-TS09A10C00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS09A10C00J0G
Related LinksTS09A1, TS09A10C00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS09A10C00J0G Details Description
Related parts for TS09A10C00J0G
CONN HEADER 10POS 1.25MM R/A TIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 WW datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 20A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 120A I2PAK-3 datasheet.pdf
RES 806 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS PIN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 0.51UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf