Epson TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
TSX-3225 24.0000MF15X-AC0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 24.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 24.0000MF15X-AC0.pdf
Availability of TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
QUANTITY
TSX-3225 24.0000MF15X-AC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±15ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
Related LinksTSX-3225 24., TSX-3225 24.0000MF15X-AC0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 24.0000MF15X-AC0 Details Description
Related parts for TSX-3225 24.0000MF15X-AC0
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE TSOT23-5 datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23 datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf