Epson TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±9ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
RES SMD 178K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 6.9A IPAK datasheet.pdf
SW DIP TRI-STATE 4 POS UNSEALD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 12.5NH 4A 3.4 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 82.5K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
SENSOR PNP 150MM 12-24VDC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 1200W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.7-5.5V 17W datasheet.pdf